WSZYSTKIE TEKSTY na blogu są mojego autorstwa, bez mojej zgody nie wolno ich kopiować, ani wykorzystywać, czy to w całości, czy fragmentów.

Projekty grafik to również moje prace i także stanowią moją własność.

Katarzyna Batko-Łupina - autorka bloga

Opowiadania są skatalogowane w zakładce "Spis treści", kolejne części poszczególnych tytułów są tam podlinkowane, by łatwo było je znaleźć.

Proszę nie traktować bloga jak słupa ogłoszeniowego. Spam pod postami bezwzględnie USUWAM!!!

19.07.2014

KONKURS


Kochani, urlop urlopem, a dziać się coś musi, bo jak się nie dzieje to wiadomo, robi się nudno. Oto przed nami "Wakacje Grozy", a zatem mam nadzieję, będzie się działo... 

"Wakacje Grozy" to hasło przewodnie konkursu literackiego, organizowanego przez ekipę z portalu literackiego extrastory.pl.
W imieniu administracji i własnym też, zapraszamy osoby, które piszą i takie, które dopiero z pisaniem chcą się zmierzyć i tych, którzy w pisaniu znajdą sposób na wakacyjną nudę. 
Dla zwycięzców są przewidziane nagrody książkowe.

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursu i nagród

TUTAJ

PS. z dnia 24.07.2014 - wszystkie plany dotyczące śledzenia na bieżąco, co w sieci piszczy, nadrabiania zaległości w tekstach, korekt i innych takich, zdechły wraz ze sprzętem.
Korzystam jedynie grzecznościowo ze sprzętu nieswojego i w ograniczonym zakresie, więc niestety dopiero po urlopie będę mogła się wziąć za cokolwiek, a póki co marazm, przestój, posucha...
Niemniej udanych wakacji wszystkim życzę ;)

1 komentarz:

  1. W sprawie konkursu - zostaje przedłużony do końca sierpnia, a dodatkowo zwycięski tekst zostanie nagrany w formie audio.
    Zapraszamy przyczajone smoki i ukryte tygrysy do wzięcia udziału :)

    Karo

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :). Na pytania dotyczące bohaterów i fabuły zawsze odpowiadam.